Maserati veze do Paříže luxusněji pojaté Ghibli

Italské Maserati se s módní značkou Ermenegildo Zegna spojilo už jednou. Loni z toho bylo Quattroporte Ermenegildo Zegna Limited Edition, které dostalo změny především v interiéru. Letos došla řada i na menší sedan Ghibli.

Prim hraje opět interiér, kde se uplatnilo hned několik špičkových materiálů. Základem jsou prahy, výplně dveří a středový tunel z uhlíkových vláken. Sedadla jsou čalouněná kůží Poltrona Frau v přírodní barvě a antracitovým hedvábím Ermenegildo Zegna, tuto kombinaci najdeme i na palubní desce a ve výplních dveří. Všechny čalouněné plochy jsou ručně prošívány, na opěrkách hlav je dokonce vyšito logo automobilky. Koberečky jsou matně černé, prahy dveří s nápisem Ermenegildo Zegna Edition jsou z hliníku.

Mohlo by vás zajímat:  Lotus Exige dostal odtučňovací a posilovací kůru!

Karosérie je lakovaná do exkluzivní metalízy Azzurro Astro, doplněné o 20palcová kola Urano s povrchem, připomínající tekutý kov. Jelikož je technicky sedan založen na verzi S Q4, najdeme pod kapotou dvakrát přeplňovanou V6 o výkonu 410 koní s točivým momentem 550 Nm. Jak velí název, poháněná jsou všechna kola.

Zdroj: Maserati