Nahlédněte do interiéru Škody Kamiq

Škoda zveřejnila první foto interiéru nového modelu Kamiq. Na první pohled se velmi podobá Škodě Scala, ale v drobnostech se přeci jen liší. Těšit se prý můžeme na:

  • nové povrchy palubní desky a dveřních výplní
  • vyhřívaná sedadla i volant
  • centrální desetipalcový displej

To vše by mělo ze Škody Kamiq udělat atraktivní a dostupnou novinku.

Interiér odhaluje jediná fotografie

Nové mladé SUV od Škody slibuje vylepšení tam, kde to předchozím modelům chybělo. Jeho vnější design jsme zatím mohli odhadovat ze skic a několika záběrů, interiér nám odhaluje jen jediná fotografie. Palubní desce dominuje centrální displej, panel klimatizace však zůstává samostatně. Výrazným prvkem je i poměrně masivní páka ruční brzdy.

Klasické prvky i nový povrch

Interiér doplňují obvyklé prvky jako řadící převodovka DSG, startovací tlačítko nebo dvouzónová automatická klimatizace. Jediná fotka neumožňuje zjistit o mnoho více, chybí například pohled na sedadla. Nelze tedy odhadnout, zda prošly nějakou významnou designovou změnou. Budou ale vyhřívané a Škoda slibuje také vyhřívání předního a zadního skla i volantu.

O novém povrchu palubní desky či dveřních výplní nelze z fotografie nic zjistit, ale podle výrobce by měly mít krystalickou strukturu, která se později má stát typickou i pro ostatní vozy Škoda. Jak konkrétně tento prvek vypadá zjistíme až při oficiálním představení vozu na ženevském autosalonu.

Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora