Sedmé pokračování Rychle a Zběsile se vrací do LA

Tragická smrt Paula Walkera, představitele Briana O’Connora, přerušila na několik týdnů natáčení sedmého pokračování kultovní série Rychle a Zběsile. Tým kolem režiséra Jamese Wana však práci na sedmém pokračování dokončil a v tomto týdnu dokonce padla poslední klapka.

Tím začalo odpočítávání premiéry filmu, která je naplánována na 3.4.2015. Do té doby se jistě dočkáme mnoha zaručených obrázků a videí z natáčení, trailerů nebo spoilerů, jak bude celý příběh vypadat.

Momentálně víme jen několik věcí, které potvrdil samotný štáb a herci, podílející se na tvorbě sedmého dílu. Již z dřívějška je známo, že dějovou linku Paula Walkera dokončí ve filmu jeho bratři Caleb a Cody. Pro fanoušky úplně první dílu je jistě skvělou zprávou také návrat do LA, kde všechno v roce 2001 začalo, a jak naznačil Vin Diesel, také větší zapojení pouličních závodů

Jak je uvedeno v prohlášení k poslední klapce, všichni kolem sedmého pokračování usilovně pracovali, aby vytvořili nejlepší díl série a také co nejlepší poctu Paulu Walkerovi. Kromě ústředních postav Briana (Paul Walker), Dominica (Vin Diesel), Letty (Michelle Rodriguez), Mii (Jordana Brewster), Romana (Tyrese Gibson), Teje (Ludacris) a policisty Hobbse (Dwayne Johnson) uvidíme ve filmu taky Jasona Stathama jako Iana Shawa (bratr mrtvého Owena Shawa z šestého dílu) nebo Lucase Blacka jako Seana Boswella (hlavní postava třetího Rychle a Zběsile). Jisté tedy je, že se máme na co těšit.

Zdroj: Fast & Furious

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Těmto vozům se v bazarech vyhněte. Je to známá Alfa, ale i BMW nebo Volkswagen