Jak jednoduše sjednat povinné ručení?

Nikdo nechce dělat věci složitě. A s tím samozřejmě souvisí i nutnosti sjednávat různá pojištění. Jedním z takových je i povinné ručení auta, které by měl mít sjednané každý motorista, který vyjede na naše silnice. Podívejme se společně na to, jak takovou pojistku sjednat jednoduše a rychle. V první řadě je třeba vědět, kde. Pomůže nám web Porovnej24.cz. Tato kalkulačka povinného ručení je ideální možností pro každého, kdo má zájem sjednat si ochranu rychle, jednoduše a bez zbytečných komplikací. Kde tedy ochranu sjednat, to již víme. Nyní se podívejme na to, jakým způsobem.

Mohlo by vás zajímat:  Jak ušetřit při nákupu ojetého vozu

Vše si navolíte online

Prvním krokem je nutnost si samotné parametry pojistky navolit dle svých potřeb. S tím souvisí hlavně nutnost toho, zvolit si vše, co potřebujeme. Neměli bychom se tedy orientovat jenom na ceník povinného ručení, jelikož bychom měli hledět i na to, co pojistka obsahuje. Přehledný ho má třeba AXA. I když se budeme snažit sjednat si nejlevnější povinné ručení, nemusíme využívat jenom základní ochranu. Stejně tak si můžeme sjednat také asistenční služby, pojištění čelního skla, stejně jako je dnes velmi oblíbená i ochrana zavazadel, stejně jako i ochrana našich pasažérů. I na to můžeme při sjednávání myslet, pokud chceme mít jistotu skutečně prvotřídní ochrany na našich cestách.

Mohlo by vás zajímat:  Spolehlivý pneuservis v Praze

Bez složité administrativy

Pokud máme povinné ručení online navoleno, můžeme přistoupit k poslednímu kroku, kterým není nic jiného, než konkrétní potvrzení smlouvy. Ani zde se není třeba být složité administrativy, jelikož srovnání povinného určení, i potvrzení smlouvy proběhne online. Jednoduše si tak smlouvu přečteme a následně potvrdíme, že s ní souhlasíme. Následuje další a již poslední krok, který porovnání povinného ručení má. Jedná se o sjednání pojistky, kdy je naší povinností už jenom za tuto ochranu zaplatit, stejně jako je naší následnou povinností také to, že budeme nuceni vytisknout si zelenou kartu. A to proto, abychom se na cestě měli čím prokázat.
 

Mohlo by vás zajímat:  Nové vozy Škoda překonávají svou třídu