Legendy nabídnou řadu automobilových unikátů. Tyhle si nenechte ujít

Legendy 2023 Fb 1024x538.jpg

V termínu 27. – 28. května 2023 se v Praze konají Legendy. Unikátní motoristická slavnost, která slaví jubilejní desáté výročí. A jako předchozí roky, u letos láká na celou řadu unikátů. Co byste si neměli nechat ujít? Tady je několik tipů, které jsou zároveň i důvodem, proč na legendy vyrazit.

Německé hvězdy – německé značky

To je hlavní téma slavnosti Legendy 2023. Představí se Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, AUDI, Porsche, OPEL, Trabant a další značky. My rozhodně doporučujeme prohlédnout si Mercedes-AMG C 63 S E Performance, který láká na unikátní technologie, které vycházejí z vývoje vozů Formule 1.

Mohlo by vás zajímat:  Využijte čas v karanténě efektivně. Věnujte se svému autu. Díly koupíte výhodně online

Zajímavý vystavovatelé

Na Legendách se představí třeba také Škoda Auto se svou modelovou řadou. Nebo jeden z aktuálně výrazný konkurentů mladoboleslavské automobilky, Hyundai. Ten přiveze na Legendy futuristickou studii Hyundai N Vision 74, kterou byste neměli vynechat. Stejně jako třeba stánek Ford, kde dojde k představení Fordu Mustang GT.

Znovuzrozená Praga

Máte o této značně určité povědomí? O důvod více, proč na Legendy zavítat. Budete si moci prohlédnout třeba supersport Praga Bohema. A pokud jste spíše milovníci jedné stopy, určitě by vám neměl ujít unikátní motocykl Praga ZS 800.

Mohlo by vás zajímat:  BMW si pro CES připravilo hned trojici unikátních novinek

Pro milovníky jedné stopy

Když už jsme tu „jednu stopu“ nakousli, tak musíme zmínit, že ani o motocykly nebude nouze. Těšit se můžete třeba na motorky Ducati, Indian, Jawa, ale třeba i na značku Zero, které se specializuje na elektrické motocykly.

Zajímavá jména

Nejsou to jen zajímavá auta a motocykly, na které se můžete na Legendách těšit. Jsou to také zajímavá jména. Třeba Erik Cais, Erik Cais, Martin Macík Jr., Tomáš Ouředníček, Martin Macík Jr., Tomáš Ouředníček. Ale také Petr Pilát se svou zajímavou show. Bude tu také Filip Turek či Míra Hejda.

Mohlo by vás zajímat:  Podle čeho si vybírat kvalitní moto oblečení? Bezpečí je na prvním místě

To všechno na Legendách, v termínu 27. – 28. května 2023. A kde? Výstaviště Holešovice, Praha.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora